Články - 2020

Bráníme normální svět, říká o sobě Trikolóra. A já k tomu dodávám, že normální je nekádrovat.

Nekádrovat zpěváky a skupiny ani nikoho jiného. Zvláště pak na charitativní akci, jejíž výtěžek jde na onkologické pacienty a kde účinkující hrají zadarmo. Odtud je i tahle fotografie, kvůli které zdejší novodobí totalitáři a jejich média opět spustili povyk.

Podobně to za minulého režimu dělali komunisté. A bylo úplně jedno, zda zrovna šlo o Kryla, Plastiky či Matušku.

Nevím, jestli tomu hošíkovi, co se pustil do Zuzany Majerové Zahradníkové, již odpadla skořápka od prdelky, ale už dělá vše pro to, aby se zařadil mezi nejhloupější české novináře. S podobnou snůšku pitomostí, dezinformací, nepravd i vyložených lží, jakou předvádí ve své slátanině, ovšem vykročil správnou nohou. V týmu Aktuálně.cz je rozhodně posilou.

A propos, co je lživého, kontroverzního či snad xenofobního na verši, že „pro Alláhovu slávu, uříznou ti hlavu“? Prakticky každý z nás to na videích Islámského státu viděl na vlastní oči. Prostě realita. Máme snad před ní zavírat oči?

Aktivistických novinářů a médií, kteří lžou, až se jim od huby práší, jsme si za minulého režimu užili dost a dost. Je tragické, že podobní novodobí eurosvazáci spolu se svými staršími protektory dělají vše pro to, abychom se do totality opět vrátili.

20. 7. 2020