Články - 2020

Už několikrát jsem se tu s Vámi podělil o postřehy, které mi z Ameriky píše dávný přítel Víťa Suchodol. Tentokrát reaguje na proběhnuvší americké prezidentské volby a tak trochu i na mé články (Demokraté zabili demokracii, Bidenův úprk před demokracií a Americká volební ostuda). Kromě drobných stylistických úprav a doplnění čárek a háčků jsem na jeho textu nic neměnil.

Ahoj, Petře!

Zase jeden článek, kterej jsi do Psa napsal naprosto skvěle, výstižně a na základě toho, co se přesně stalo. Musím ti říct, že moc informovaných domacích komentátorů, jako jsi v tomto případě ty, opravdu neznám…

Situace ve Státech je opravdu hrozivá, což si lidé díky své neinformovanosti vůbec neuvědomují. Kdysi Demokratická partaj FDR a JFK (pozn. pš – Frenklina Delano Roosewelta a Johna Fitzgeralda Kennedyho) se během posledních pěti let proměnila v totalitní pseudobolševickej hnus, pro který nemám vůbec jméno. Mám dojem, jakož i ostatní imigranti z bývalých komunistických zemí, že ve Státech panuje situace podobná jako v Československu v roce 1948. Ovšem děsivej problém je ten, že tato budoucí totalita nepřichází z Kremlu, jako v osmačtyřicátém, ale právě od amerických nejbohatších "elit", které si za posledních 40 let (od té doby, co přestal prezidentovat velký Ronald Reagan) prostě udělaly ten svůj věčný patent na ovládání lidí, tedy onen "swamp", který se během čtyř let pokusil Donald Trump vyčistit.

Nejhnusnějšími zločinci se v tomto případě ukázala být tzv. "main stream“ media typu CNN a spol. Bohužel, jako "nepolitik" nejednal Trump dost razantně a nevyčistil šéfy veškerých washingtonských instituci včetně FBI a CIA, kteří se zcela jasně během posledních čtyř let vybarvili jako zkorumpovaná entita toho nejhoršího formátu.

Ovšem největším zklamáním bylo rozhodnuti Nejvyššího soudu Unie ani NEPŘEVZÍT případ zcela jasného porušeni americké Ústavy ve státě Pennsylvania ze strany Nejvyššího soudu tohoto státu. V podstatě se "podělali" před případnými následky ze strany gaunerů z Antify, BLM a dalších domácích teroristických organizací, které nemají problém vyhrožovat fyzickým zničením všech, kteří s nimi jaksi nesouhlasí. Chovají se přesně jako „SAmani“ kdysi v nacistickém Německu ve 30. letech. Děs, běs!

Je to velice depresivní doba, pokud takto giganticky zfalšované volby, navzdory všem důkazům a tisícům místopřísežných prohlášení, pod trestem uvěznění, nejsou podrobně přezkoumány. Problém je pochopitelně ten, že těch volebních podrazů je tolik, že není v lidských silách je během dvou měsíců patřičně a přesvědčivě dokázat. Ono by se to samozřejmě udělat dalo, jako v případě těch defraudačních Dominion mašin (bohužel vyrobených v Kanadě), jenomže to by musely soudy pracovat rychle, a hlavně nestranně. Ale to se neděje.

Je to pro mě osobně hodně děsivá situace, protože ta ničivá ideologie, ze které se mi podařilo v roce 1983 zmizet, přišla sem za mnou na americký kontinent. Tušil jsem vždycky, že se asi někdy něco podobného stane, ale vždy jsem doufal, že se toho nedožiju. A tu máš, čerte, kropáč! Během mizerných pěti let je to tady.
Tak jsem ti tak nějak popsal tu nynější frustraci, kterou pochopitelně nevnímám jenom já.
Piš, kamaráde, dál. Jak jsem ti již kdysi napsal, patříš do vyššího echelonu informovaných lidí, kteří vědí, o čem píší.

Víťa Suchodol

Já už k tomu jen dodávám, že frustrace, zklamání a deziluze lidí, kteří z totality utekli do Ameriky za svobodou a nyní je stejná totalita dohání i tam, musí být nezměrná. My, co jsme zůstali doma, si to ani nedovedeme představit. Oproti místním spoluobčanům to mají navíc o to horší, protože na rozdíl od nich vědí, jaká hydra se to na Ameriku valí. Lidská blbost je prostě nekonečná. A ta levičácká úplně nejvíc.

30. 12. 2020