Napsali o mně

Napsali o mně - 2022

SVĚT KRIZE A NADĚJE „Od vlády, ve které sedí plno vlezdobruselistů, mravokárců Polska a Maďarska a zastydlých bojovníků se Sovětským svazem, pardon, s Ruskem, nic pozitivního neočekávám,“ říká k nové vládě hudebník Petr Štěpánek. Na adresu ČT rázně podotýká: „Česká televize není nezávislým informačním zdrojem, nýbrž propagandistickým nástrojem.“ Média celkově jsou podle něj „hlavním spoluviníkem současného stavu společnosti“. Rozebral i to, co se odehrálo v Českém rozhlase v souvislosti s Jitkou Obzinovou. (01-01-2022)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

„Zatímco Babiš se do bruselské řiti nořil spíše neochotně a vzhledem ke svým obchodním zájmům tak nějak pragmaticky, nová vláda se radostně namaže lubrikantem,“ říká hudebník Petr Štěpánek. Sdělil, co si myslí o zakázání vánočních trhů i o povinném očkování. Vyjádřil se k tomu, co se odehrálo na Českém slavíku. Rázně se opřel do ČT, konkrétně do Luboše Rosího; padla slova „intelektuálně velmi nesmělý kašpárek“. A zastal se Daniela Landy a Žlutého špendlíku. (04-12-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

Před volbami se strany Pirátů a Starostů a nezávislých dohodly, že ministerská křesla rozdělí rovným dílem. Nicméně Starostové tuto dohodu již zpochybňují a víc než jedno ministerstvo Pirátům dát nechtějí. Může dojít k tomu, že neústupní Piráti budou vyřazeni ze hry, jelikož pravice bude mít většinu i bez jejich čtyř mandátů?

Petr Štěpánek (Trikolóra): Jakou koalici si Piráti vyjednali, takovou dostali. Je to jeden z nejkomičtějších paradoxů letošních voleb. Kdekdo měl strach z nástupu ultralevicových Pirátů, kteří pošilhávali po premiérském křesle, ale nikoho nenapadlo, že je vylikviduje jejich vlastní koaliční partner. Ano, k vyřazení Pirátů klidně může dojít. Jestliže si strana, která má čtyři poslance, nárokuje tři ministerstva, a ještě k tomu místopředsednický post ve sněmovně, je to opravdu „zu viel“. To se pak volby opravdu nemusí konat, neboť jejich podstatou by mělo být, že ti úspěšní vládnou, zatímco ti neúspěšní obvykle usedají do opozice. (26-10-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

„Více Bruselu, Berlína, další umírání naší suverenity, Green Deal, další genderové třeštění i nevídaný útok na vlastní peněženky,“ vypočítává v souvislosti s výsledky voleb hudebník Petr Štěpánek. Na adresu ČT, které vyčítá její postoj při volbách, rázně říká: „Neexistuje žádný důvod, proč by i lidé, jimž ČT dennodenně škodí, měli tuhle záškodnickou informační centrálu udržovat povinným výpalným při životě.“ Zhodnotil i další média. Přečtěte si, co řekl o tom, jak dopadli Piráti a také, kam až dle jeho názoru může vést zdražení, které se chystá. (16-10-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

„Jen jsme vytáhli hlavu z moskevské řiti, už někteří trčí z té bruselské, berlínské či washingtonské...“ říká hudebník a kandidát za Trikolóru Petr Štěpánek. V souvislosti s předvolebními debatami promluvil o „hanebném počínání“ České televize. Jakuba Železného označil za „směšnou figurku“. Jasný vzkaz poslal současné ODS. Padla slova jako „pelešení s lidoveckými (ne)křesťanskými socialisty a s pokrokářskou TOPkou“. Nešetřil ani Piráty a STAN. V souvislosti s Trikolórou připomněl, že „česká politika potřebuje skutečnou pravici v Poslanecké sněmovně jako prase drbání“. (03-10-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2009

„Otevřeně na sebe práskl, že je idi.t,“ reaguje na slova Jana Hrušínského, týkající se mimo jiné Trikolóry, hudebník, stínový ministr a dvojka na pardubické kandidátce Petr Štěpánek. V rozhovoru vysvětlil, jak je to podle něj s předvolebními průzkumy, a vzkázal: „Někteří lidé jsou fakt na palici. Chtějí změnu, ale volí pořád ty samé.“ Vyjádřil se i k situaci v Afghánistánu a vysvětlil, kde vidí podobnost s okupací v roce 1968. (02-09-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

Petr Štěpánek patří k nejhlasitějším pravicovým konzervativcům. V devadesátých letech zakládal ODS, dnes ji však přirovnává k havlovské kavárenské úderce. Proto oblékl dres formace Trikolóra Svobodní Soukromníci, kterou pokládá za jedinou pravicovou alternativu. Coby stínový ministr kultury říká, že kultura nepotřebuje politiky, to spíš politici potřebují kulturu. V rozhovoru podrobně popisuje, co chce změnit nejen na resortu kultury, ale také proč je tak důležité vrátit do Sněmovny pravicové myšlenky. (21-07-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

„Myslím si, že se Petr Dvořák naprosto zesměšnil. Jan Bartošek je blázen,“ říká v souvislosti s radní Hanou Lipovskou hudebník Petr Štěpánek. Nešetřil ani předsedu České biskupské konference Jana Graubnera. Jasný názor má na návrhy volit do Rady ČT veřejně. „Tihle lidé žijí v představě, že ČT je jejich. Ale ČT není jejich,“ vzkazuje Hřebejkovi, Hrušínskému a dalším umělcům. Ti i na toto téma promluvili ve videu, které má na stránkách například Milion chvilek pro demokracii. Hudebník se pak vyjádřil i k rozhodnutí Pražského hradu ohledně spolupráce s některými médii. Na závěr zcela jasně řekl, komu dle jeho názoru ČT „patří“. Padla slova jako „politické síly, které jsou navázány na Brusel“. (28-05-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

„Zatím úplně všechno, co kolem Vrbětic vyvádí vláda i opoziční ‚bruselská pětka‘, je špatně. Přepísknutý tyátr,“ říká hudebník Petr Štěpánek a upozorňuje, že zatím nikdo žádné konkrétní důkazy v této kauze nepředložil. Mluví také o tom, že „už zase hledáme řiť, do které bychom se vnořili“. V souvislosti se čtvrteční demonstrací připomíná podobnou v roce 1999 a podotýká: „Kde jsou tehdejší organizátoři, a kde je naopak Zeman?“ K otevřenému dopisu Senátu, který podepsali například Michael Kocáb, Olga Sommerová nebo Jan Svěrák, říká: „Je to jen další z jejich trapáren.“ Promluvil také o ČT i volbě do její rady. Padla například slova „mentální bolševici“. Na závěr vysvětlil, proč se rozhodl podat trestní oznámení na bývalého premiéra Špidlu. (02-05-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

ROZHOVOR „Pomyslete na jakoukoli ultralevičáckou hovadinu, na jakýkoli pokrokářský -ismus, co jich jen na nás pomatený svět a doba vymknutá z kloubů chrlí, a můžete vzít jed na to, že to Piráti mají v repertoáru,“ říká hudebník Petr Štěpánek. A dodává: „Stará levice se aspoň brala za práva pracujících. Nová levice na pracující už dávno z vysoka kašle a loví mezi nejrůznějšími ujetými menšinami.“ Zmínil, jak to vidí s pravicí na české politické scéně a nevynechal ani odchod Václava Klause mladšího z politiky. Promluvil i o Petru Kellnerovi a rázně se vyjádřil k reakcím, které z některých míst zazněly. (04-04-2021)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 16
Unisono...
výběr z foto...
phoca_thumb_s_12-2005-Dunaj-Visegrad.jpg 41-2007-Strbske-pleso.JPG phoca_thumb_s_09-1977-Fragment.jpg 02-1998-Trebonsko-Luznice.jpg phoca_thumb_l_34-2006-Vanoce.jpg 49-2008-Rhona-Zenevske-jezero-cikansky-tabor.jpg phoca_thumb_m_09-2000-s-Damiens-v-Chrudimi-volby-do-Senatu.jpg 29-2005-Francie-Tri-udoli.jpg phoca_thumb_m_12-1991-Destne-s-vlcaty.jpg phoca_thumb_s_08-2004-Londyn-Abbey-Road.jpg phoca_thumb_m_18-2005-Washington-Bily-dum.JPG phoca_thumb_s_16-2006-s-Martinem-Stepankem-a-Jefimem-Fistejnem-krest-knihy-Plnou-ParouBack.jpg phoca_thumb_l_08-2000-s-Vaclavem-Klausem-a-Nadou-Zalesakovou-v-radiu-Profil-volby-do-Senatu.jpg phoca_thumb_m_35-2006-Provence-Pont-du-Gard.jpg phoca_thumb_m_49-2008-Rhona-Zenevske-jezero-cikansky-tabor.jpg phoca_thumb_l_11-1983-Natural.jpg 18-1999-mama-a-Filip.jpg phoca_thumb_m_02-1962.jpg 27-2008-Norimberk-Reichsparteigsgelande.JPG phoca_thumb_l_19-2005-Washington-Lincolnuv-pamatnik.JPG