Napsali o mně

Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Bidena prezidentem provolala ta samá média, která po čtyři roky nenechala na Trumpovi nit suchou,“ říká hudebník Petr Štěpánek. V souvislosti s korespondenčním hlasováním podotýká: „Mně tu rozhodně něco smrdí.“ A dodává: „Nestrašme se navzájem komunisty. Dnes jsou pro svět mnohem nebezpečnější všichni ti pokrokářští novolevičáci, maskovaní tu do zelena, tu do duhova, tu do růžova či srocení pod pirátskou vlajku. Harrisová bude jejich princeznou.“ Na závěr nevynechal ani naši politickou scénu a Andreje Babiše. (14-11-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Tento způsob provádění opatření spíš než všeobecnou zodpovědnost generuje zbytečnou represi, a hlavně udavače nikoli nepodobné Pomocné stráži VB,“ říká k situaci kolem koronaviru hudebník Petr Štěpánek a kroutí hlavou především nad zákazem nočního vycházení. V rozhovoru pochválil bývalého prezidenta. „Klaus je hlasem rozumu ve světě, který se zbláznil“. Vyjádřil se i k postoji Andreje Babiše vůči dnes už bývalému ministrovi Prymulovi a premiéra příliš nešetřil. Nevynechal ani ČT a Maláčovou a Novu a Suchoně. A padla dost rázná slova. (01-10-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Istanbulská úmluva je skvělý lakmusový papírek, jenž ukazuje, jak to s námi Babiš koulí. Doma se Andrej bije v prsa, kterak hájí naše národní zájmy, ale v Bruselu vždy srazí paty,“ míní hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Řekl, co si myslí o tom, co se u nás děje kolem koronaviru, a při té příležitosti se opřel i do ČT. V souvislosti s Václavem Havlem, o němž se nyní v kinech promítá film, podotýká, že kdysi nám ideologové cpali Lenina s Gottwaldem, teď nám cpou Havla. Vyjádřil se i k propuštění Miroslava Farkase a Markéty Všelichové z tureckého vězení. (02-08-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Lipovská má pravdu a svůj návrh zdůvodnila pregnantně, říká hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek k návrhu členky Rady ČT na nulovou odměnu pro ředitele Dvořáka. Nad požadavkem na zvýšení koncesionářských poplatků kroutí hlavou, a naopak je navrhuje zrušit. „Jsou neefektivní, iracionální a asociální,“ říká. Prozradil, co si myslí o zpravodajství ČT i o dalších pořadech. Velmi rázně se pak vyjádřil na adresu Václava Moravce. Padla slova jako „zlý“, „sebestředný“ nebo „zaujatý“ a „mstivý“. Opřel se i do pirátů. Na závěr se v souvislosti s chystaným návratem Vladimíra Železného do politiky vrátil ke kauze „Nova a prohraná arbitráž za 10 miliard“. (28-06-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR Celých 17 let už trvají soudní spory některých tehdejších členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání se státem. Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek, který je jedním z nich, připomíná spor, který se týká tehdejší prohrané mezinárodní arbitráže ve věci TV Nova. V rozhovoru zmiňuje nejen nynějšího ombudsmana, ale také tehdejšího předsedu vlády Špidlu, později předsedu vlády Fischera nebo podnikatele Laudera. Mluví nejen o tom, proč byli členové v roce 2003 z Rady odvoláni, ale také, jak celých těch 17 let soudní jednání pokračují. A některé věci, tak jak je vypráví, jsou jen těžko uvěřitelné…

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2009

HŮŘ UŽ BYLO? „Všichni ti, kteří křičí ‚více Bruselu, více Unie‘, nehájí české zájmy, ale hlavně německé, respektive francouzské,“ míní hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Nevynechal ani Rusko, Čínu, USA a tvrdě se opřel do EU. Přečtěte si, co říká o Andreji Babišovi i o dalších politicích ANO nebo jak zpětně hodnotí náš „ekonomický postoj“ v devadesátých letech. Velmi rázně se pak také vyjádřil na adresu umělců: „Když na milionchvilkové Letné vidíte některé herečky, kterak s tváří brunátnou zlem a nenávistí vyřvávají cosi o pravdě a lásce, veškeré iluze o uměleckém svědomí národa jsou fuč,“ říká Petr Štěpánek s tím, že kredit, který měli umělci ze sametové revoluce, je dávno pryč. (30-05-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Topolánek ten pád načal, Nečas akceleroval a Fiala dorazil,“ hodnotí dnešní ODS jeden z jejích původních zakladatelů, hudebník a nyní člen Trikolóry Petr Štěpánek. Na adresu Pavla Novotného padla slova jako „v bulváru zdegenerovaný marketingový vychcánek“ nebo „obecní blb z Řeporyjí“. Ohledně pomníku vlasovcům právě v Řeporyjích nešetřil sarkasmem. Řekl také, co si myslí o kauze „ruský agent a ricin“. Vyjádřil se i k rozvolňování některých opatření proti šíření koronaviru. Na závěr pak řekl, jak vidí start nového zpravodajského kanálu CNN Prima News. A nechválil! (16-05-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Některá kapka je vždycky ta poslední. A domeček z karet se najednou sesype. Ten stav začíná být neudržitelný,“ říká k Evropské unii v době koronaviru muzikant a skladatel Petr Štěpánek (Trikolóra). Podle něj však nelze předpokládat, že by se „bruselské rozhodovací ghetto“ vzdalo bez boje. Umírající kobyla prý nejvíc kope. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se pustil i do kritiky médií, o nichž se domnívá, že předvádějí strašení, bulvár, demagogii, senzacechtivost a propagandu. (19-04-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Kdo byl idiot v dobách klidu, míru a pokoje, je ještě větším idiotem v době krize,“ reaguje na výroky některých lidí v souvislosti s koronavirem, hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. V rozhovoru nešetřil Evropské hodnoty ani jejich výkonného ředitele Jakuba Jandu. Padla i slova jako „vyčůraní darmožroutští sprosťáci“. Připomenul také „Hřibovu záškodnickou akci s vypovězením smlouvy mezi Prahou a Pekingem“. Na paškál si vzal i Evropskou unii a zmínil také „nešťastnici“ Leyenovou nebo Angelu Merkelovou. (20-03-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

Zvolení někdejšího zástupce ombudsmana Stanislava Křečka novým veřejným ochráncem práv roztočilo spirálu kontroverzí. Mediální odborník Petr Štěpánek, který Křečkův úspěch vnímá v pozitivním duchu, nechápe, jaké pomluvy a dezinformace nyní jeho odpůrci vypouštějí z úst. Na slova předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska o tom, že „jsme v hajzlu“, podotýká, že jestli je „v hajzlu“, je to jedině dobře. Stejně tak negativně se dívá na vyděračskou taktiku spolku Milion chvilek pro demokracii, který už chystá protesty. „Takřka v přímém přenosu vidíme naprosto bezprecedentní pošlapávání našich práv,“ glosuje expert situaci. (13-02-2019)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 15
Unisono...
výběr z foto...
phoca_thumb_s_21-2001-Petra-New-York.jpg 08-2004-Londyn-Abbey-Road.jpg phoca_thumb_l_01-1995-Istanbul.jpg phoca_thumb_l_18-2005-Washington-Bily-dum.JPG phoca_thumb_m_38-2007-Ryn-Strasburk.JPG 17-2005-Nemecko-Hamburk.jpg phoca_thumb_s_06-2003-Dunaj.JPG phoca_thumb_l_26-2008-New-York-Wall-street.JPG 33-2006-Provence-Camargue.JPG phoca_thumb_l_06-1998-kongres-ODS-v-Jihlave.jpg phoca_thumb_s_24-2006-Dansko-Kodan-skanzen.jpg 12-1991-Destne-s-vlcaty.jpg phoca_thumb_s_19-1991-Unisono.jpg phoca_thumb_m_11-1983-Natural.jpg 05-2001-Ateny-Akropolis.jpg 49-2008-Rhona-Zenevske-jezero-cikansky-tabor.jpg phoca_thumb_s_47-2008-Rhona-ledovec-pramen.JPG phoca_thumb_m_45-2008-Bavorsko-Chiemsee.JPG phoca_thumb_m_18-1989-Unisono-s-Jirinou-Urbanovou.jpg 61-2010-Dansko.JPG