Rozhovory

Rozhovory - 2023

Co říká o novele zákona o ČT, jak to vidí s plány nového ředitele ČT a proč Trikolora žádá odvolání ministra Rakušana? I o tom mluvil v rozhovoru hudebník a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. K tomu, co se děje kolem děkana NF VŠE Ševčíka, podotýká: „Ševčík říká věci, které Fialova vláda a lidé na ni navázaní nechtějí slyšet. Ševčík je totiž usvědčuje z amatérismu, z kolaborantství, z nadbíhání a podlézání cizím zájmům.“ Dostal se i k návštěvě ukrajinského prezidenta Zelenského na Pražském hradě. (09-07-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

Akademický senát VŠE umožnil rektorovi Dvořákovi odvolat z funkce děkana Ševčíka. Podle rektora kvůli svým soukromým názorům údajně poškozuje dobré jméno školy. K vývoji případu a nebezpečné tendenci perzekuování za odlišné názory se pro neČT24 vyjádřil první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek.

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Česká televize vymývá mozky nejen dospělé populaci, nýbrž i našim nebohým dětem,“ říká bývalý místopředseda RRTV Petr Štěpánek. Zazněla i slova jako „služka propagandy“. Zmínil ale i „skvělé profesionály“. V rozhovoru rozebral, proč podle něj Petr Dvořák neobhájil do třetice svou ředitelskou pozici a rázným slovem ohodnotil, jak se prý zachoval přímo k němu. Nešetřil Marka Wollnera, připomněl exředitele Balvína a vyjádřil se i ke slovům Jakuba Železného. Vrátil se i k takzvané televizní krizi a vzpomněl i dlouhá léta se táhnoucí soud. (11-06-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Pokud plná náměstí nepřetavíme v procenta volebního výsledku, budou všechny demonstrace na nic,“ říká k včerejší demonstraci první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. „Je to nekonečné selhání médií hlavního proudu, jaký způsobem sobotní demonstraci pokryla, respektive spíše nepokryla,“ podotýká pak a srovnává, jak to bylo, když demonstrace pořádal Milion chvilek. Vyjádřil se i k tomu, co se po akci na Václaváku odehrálo u Národního muzea. Vysvětlil, proč se mu nelíbil inaugurační projev nového prezidenta a vrátil se ještě k Miloši Zemanovi. (12-03-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Sami sebe ponížili do role nestoudných presstitutů. Čest nemnoha výjimkám,“ vzkazuje novinářům v souvislosti s prezidentskými volbami první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Nešetřil především ČT a ČRo. Popsal, jaké vidí rozdíly mezi Pavlem a Havlem, a žasl nad tím, co se odehrálo na Staroměstském náměstí. Řekl také, jak vidí směřování naší země pod „vedením“ nového prezidenta. A dostal se i k Andreji Babišovi. (05-02-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Je to naprosto nepřijatelný paradox. Země, která vyrábí dostatek vlastní elektrické energie, ji má zároveň pro vlastní občany nejdražší v Evropě, přičemž právě tito občané ze svých daní zdejší energetickou soustavu zaplatili. A zatímco nízkopříjmové domácnosti padají na hubu, manažeři ČEZu si vyplácejí desetimilionové odměny. Energetická cenová politika Fialovy vlády je neodpustitelný zločin,“ myslí si Petr Štěpánek, 1. místopředseda Trikolory. (02-01-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2022

„Hodně mladých, paradoxně vyrostlých už ve svobodě, běží nové totalitě naopak usilovně vstříc. Strašné!“ tak hodnotí Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, to, co se v poslední době děje nejen na sociálních sítích. „Tolerujeme tu praktiky korporátní firmy, jež si naší Ústavou vytírá zadek. A političtí gauneři, kteří se momentálně vyhřívají ve vládních křeslech, si u toho mnou ruce, neb to vyhovuje jejich zájmům,“ říká Štěpánek v otevřeném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Na slovo dezinformace, dezinformátoři či dezinformační scéna už jsem naprosto alergický. Ohání se jimi kdejaký hňup,“ nebere si servítky Petr Štěpánek. (27-10-2022)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2022

„Právě Česká televize, jež kdekoho nálepkuje jako dezinformátora, je největší dezinformační médium v zemi. To, co vysílá, nemá se zpravodajstvím nic společného, je to už jen čistá propaganda,“ myslí si to Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, který pro ParlamentníListy.cz komentoval aktuální dění kolem dovolby členů Rady České televize. „Při veřejném hlasování jsou poslanci pod kontrolou stranických bafuňářů. Je to klasické znásilňování svědomí vlastních poslanců,“ shrnul Štěpánek s tím, že nepotřebujeme veřejnoprávní televizi, která pouští Vinnetoua, Angeliku, Kojaka či Schimanského. (21-10-2022)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2022

„Ukrajinci neumírají za svobodu, jak nám bulíkují naše média, nýbrž za americké velmocenské a obchodní zájmy,“ řekl rázně Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, jenž kroutí hlavou nad pokračující válečnou eskalací na Ukrajině. „Zatímco (ne)zodpovědní politici si poměřují pindíky vedle sudu se střelným prachem, lidé se oprávněně obávají, kde tahle spirála šílenství skončí, nemluvě o vedlejších ekonomických efektech, jež vedou do bídy miliony lidí,“ říká Štěpánek, podle kterého byl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský zvolen prezidentem s programem, že uklidní situaci na Donbasu a urovná vztahy s Ruskem. „Kdo ho nasměroval k úplnému opaku? Kdo řídí ukrajinskou loutkovou vládu?“ ptá se místopředseda Trikolory v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. (11-10-2022)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2022

„Pokud zemi nečeká nic dobrého, protože v čele její vlády stojí mluvka, který plácá nesmysly, měli by s tím lidé něco setsakra rychle udělat,“ burcuje veřejnost Petr Štěpánek, první místopředseda Trikolory, který kroutí hlavou také nad „otočkou“ vlády ve věci zastropování cen energií. „Slyším plky o celoevropském řešení, přičemž německý kancléř nechce o nějakém zastropování ani slyšet, a namísto toho nás přijel přesvědčovat, že se v EU musíme vzdát práva veta, rozuměj posledních zbytků suverenity,“ říká Štěpánek. Podle jeho slov jsou nelogická slova ministra průmyslu Jozefa Síkely o tom, že energetický trh selhal. „Buď, že trh zcela selhal, protože ho zničili idiotští politici svojí zelenou politikou a idiotskou ekonomickou válkou s Ruskem, kdy jsme vyhlásili ekonomické sankce zemi, na které jsme ekonomicky závislí, nebo, že trh naopak vůbec neselhal, ale pouze reaguje na idiotskou zelenou politiku eurounijních politiků a jejich idiotskou ekonomickou válkou s Ruskem, kdy jsme vyhlásili ekonomické sankce zemi, na které jsme ekonomicky závislí,“ říká Štěpánek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz (02-09-2022)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 10
Unisono...
rocker...
výběr z foto...
phoca_thumb_m_57-2009-Berlin-Berlinska-zed.JPG phoca_thumb_l_06-1977-pred-maturitou.jpg phoca_thumb_s_11-2005-Dunaj-Budapest.jpg phoca_thumb_m_07-1977-foto-na-tablo.jpg 32-2009-Berlin-Glienickebruecke-tady-menili-zajatce.JPG phoca_thumb_l_45-2008-Bavorsko-Chiemsee.JPG 37-2008-New-York-bejci-na-Broadwayi.JPG 17-2007-Alice-s-Mirkem-Ouzkym-Strasburk.jpg phoca_thumb_s_01-1995-Istanbul.jpg phoca_thumb_l_09-1977-Fragment.jpg phoca_thumb_l_14-2003-Mirek-Topolanek-krti-knihu-Ukradena-televize.jpg phoca_thumb_l_28-2004-Camden-za-Danem-v-Londyne.jpg phoca_thumb_s_61-2010-Dansko.JPG phoca_thumb_m_19-1991-Unisono.jpg 22- 2002-Vltava.JPG phoca_thumb_l_05-2000-Cesky-raj.jpg phoca_thumb_m_06-1976-Spektrum.jpg phoca_thumb_l_17-2005-Nemecko-Hamburk.jpg 02-1975-Spektrum.jpg phoca_thumb_m_21-2005-Washington-pamatnik-vietnamske-valky.jpg