Rozhovory

Rozhovory - 2024
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Slováci volili racionálně,“ říká k prezidentským slovenským volbám první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek a ráznými slovy naproti tomu vysvětluje, jak to vidí u nás. Vrátil se i ke „kauze“ Voice of Europe a připomněl Donalda Trumpa a kauzu Russiagate. Dostal se také k volbám do Evropského parlamentu a k situaci na Ukrajině. „Festival politické písně,“ zaznělo v souvislosti s tím, co se odehrálo na udílení hudebních cen Anděl a vysvětlil, jak on vnímá to, co se ze strany Izraele děje v Gaze.

Celý článek...

 
Rozhovory - 2024

„Jedinou skutečnou bezpečnostní hrozbou v naší zemi je momentálně politická garnitura, která se tu postupně zmocnila prakticky všech mocenských postů. Ještě nikdy v našich polistopadových dějinách jsme nežili v takovém mocenském marastu,“ říká první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Dostal se ke vztahům ve V4 i k postoji naší vlády vůči vládě slovenské. Nevynechal ani nedávné televizní vystoupení exprezidentů Klause a Zemana a ohledně reakcí zmínil „pseudoliberální póvl“. (24-03-2024)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023
„Fialova vláda je národní pohroma. Nejhorší postava vlády? Ministr vnitra Rakušan. Prezident? Americký panák na Hradě českých králů….,“ i to zaznělo v bilančním rozhovoru hudebníka a prvního místopředsedy Trikolory Petra Štěpánka. Zhodnotil i média, především ČT. „Dokud bude Česká televize vysílat takové propagandistické a denunciační příšernosti, jako je třeba Newsroom ČT24, nemá veřejnoprávní vysílání do budoucnosti šanci, protože dříve či později lidem dojde trpělivost,“ míní. Rozebral i blížící se volby v Americe a řekl, jakou naději má podle něj Donald Trump. Dostal se i k Ukrajině. (31-12-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023
„Fialova vláda i prezident Pavel jsou ocáskové Washingtonu a Bruselu, a to jsem použitím té zdrobněliny k některým z nich ještě velice milosrdný, neboť to jsou spíš tragičtí ocasové,“ říká rázně první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. Tento rok považuje z hlediska ČR za promarněný. Dostal se i k novým „číslům“ ohledně spolupráce SPD a Trikolory a také prozradil, proč dal stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. „Kolosální skandál,“ podotýká k tomu, co zaznělo v ČT v souvislosti se stávkou, především kolem „blogera Vidláka“. (10-12-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Jsou politickým tlampačem pouze jednoho ideového a politického směru,“ říká na adresu České televize a Českého rozhlasu první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek s tím, že nejen on se rázně ohrazuje proti navrhované novele mediálního zákona. Nevynechal slovenské volby a řekl také, co si myslí o rozdělení Československa. Podrobně rozebral situaci v Izraeli a dostal se i k Bidenovi a Trumpovi. A jak to vidí v západních státech?

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Česká televize by především měla udělat pápá všem politickým aktivistům, kteří si z veřejnoprávní obrazovky dlouhodobě dělají fórum pro prezentaci svých vlastních politických názorů,“ říká první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek a konkrétně jmenuje. Velmi rázně se vyjádřil i ke koncesionářským poplatkům. V rozhovoru nešetřil ministra Rakušana ani šéfa BIS Koudelku. Došlo i na Roberta Fica a Petra Pavla. (01-10-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

Co říká o novele zákona o ČT, jak to vidí s plány nového ředitele ČT a proč Trikolora žádá odvolání ministra Rakušana? I o tom mluvil v rozhovoru hudebník a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. K tomu, co se děje kolem děkana NF VŠE Ševčíka, podotýká: „Ševčík říká věci, které Fialova vláda a lidé na ni navázaní nechtějí slyšet. Ševčík je totiž usvědčuje z amatérismu, z kolaborantství, z nadbíhání a podlézání cizím zájmům.“ Dostal se i k návštěvě ukrajinského prezidenta Zelenského na Pražském hradě. (09-07-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

Akademický senát VŠE umožnil rektorovi Dvořákovi odvolat z funkce děkana Ševčíka. Podle rektora kvůli svým soukromým názorům údajně poškozuje dobré jméno školy. K vývoji případu a nebezpečné tendenci perzekuování za odlišné názory se pro neČT24 vyjádřil první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek.

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Česká televize vymývá mozky nejen dospělé populaci, nýbrž i našim nebohým dětem,“ říká bývalý místopředseda RRTV Petr Štěpánek. Zazněla i slova jako „služka propagandy“. Zmínil ale i „skvělé profesionály“. V rozhovoru rozebral, proč podle něj Petr Dvořák neobhájil do třetice svou ředitelskou pozici a rázným slovem ohodnotil, jak se prý zachoval přímo k němu. Nešetřil Marka Wollnera, připomněl exředitele Balvína a vyjádřil se i ke slovům Jakuba Železného. Vrátil se i k takzvané televizní krizi a vzpomněl i dlouhá léta se táhnoucí soud. (11-06-2023)

Celý článek...

 
Rozhovory - 2023

„Pokud plná náměstí nepřetavíme v procenta volebního výsledku, budou všechny demonstrace na nic,“ říká k včerejší demonstraci první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. „Je to nekonečné selhání médií hlavního proudu, jaký způsobem sobotní demonstraci pokryla, respektive spíše nepokryla,“ podotýká pak a srovnává, jak to bylo, když demonstrace pořádal Milion chvilek. Vyjádřil se i k tomu, co se po akci na Václaváku odehrálo u Národního muzea. Vysvětlil, proč se mu nelíbil inaugurační projev nového prezidenta a vrátil se ještě k Miloši Zemanovi. (12-03-2023)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 11
Unisono...
rocker...
výběr z foto...
06-2003-Dunaj.JPG phoca_thumb_s_22-2008-s-Brano-Macajem-STU-a-Pavlem-Dvorakem-CTU-kongres-ITU-Thajsko.jpg phoca_thumb_s_26-2006-Italie-Verona.JPG phoca_thumb_l_24-2006-Dansko-Kodan-skanzen.jpg phoca_thumb_m_29-2005-Francie-Tri-udoli.jpg phoca_thumb_m_28-2004-Camden-za-Danem-v-Londyne.jpg phoca_thumb_l_04-1999-Cesko-saske-Svycarsko.jpg phoca_thumb_s_06-1976-Spektrum.jpg phoca_thumb_m_17-2005-Nemecko-Hamburk.jpg phoca_thumb_s_27-2006-Italie-Benatky.JPG phoca_thumb_m_19-2008- s-Ladou-Jaklem-a-Jirkou-Balvinem-krest-knihy-Spinava-hra.JPG phoca_thumb_s_22-1998-Unisono.jpg phoca_thumb_s_34-2006-Vanoce.jpg phoca_thumb_s_04-1976-Spektrum.jpg 19-2008- s-Ladou-Jaklem-a-Jirkou-Balvinem-krest-knihy-Spinava-hra.JPG phoca_thumb_s_20-2005-Washington-pamatnik-korejske-valky.jpg 20-2005-Ryn-Oberalppass.jpg phoca_thumb_s_36-2006-Dansko-ostrov-Aero.JPG phoca_thumb_s_08-2004-Londyn-Abbey-Road.jpg 08-1980-svatba.jpg